O nas

Głównym celem stworzenia Naszego Salonu była chęć zaoferowania usług, dzięki którym wszystkie nasze Klientki mogłyby cieszyć się swoim własnym pięknem.
Personel Salonu Kosmetycznego BS BEAUTY STUDIO nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dzięki profesjonalnym szkoleniom i zdobywaniu nowego doświadczenia aktualizuje swoją wiedzę wraz z nowymi trendami.

Innowacyjne urządzenia

By zapewnić naszym Klientom maksymalnie wysoki standard zabiegów pracujemy na innowacyjnych urządzeniach, a przy tym dbamy o Wasze bezpieczeństwo i higienę w salonie, używając nowoczesnych narzędzi, sterylizowanych w specjalistycznym autoklawie.

Jakość daje
pewność siebie

Wszystkie kobiety są piękne, a my pomagamy im tylko to piękno uwydatnić jeszcze bardziej. Pokazujemy nie tylko piękno twarzy, ale również styl i charakter osoby. Dzięki wykorzystywanym w naszym Studio kosmetykom renomowanych firm, Twój idealny makijaż będzie przede wszystkim trwały i utrzyma się przez wiele godzin.

Nasz Zespół

Agnieszka Osiecka 

Licencjonowana absolwentka kosmetologii, obecnie studentka studiów magisterskich z zakresu kosmetologii na WSBiNoZ w Łodzi. Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe dążąc do ciągłego rozwoju i pogłębiania swojej wiedzy podczas licznych kursów i szkoleń.

Młoda, energiczna kosmetolog z ogromnym potencjałem. W pracy zawodowej kładzie nacisk przede wszystkim na kontakt z drugim człowiekiem i pomaganie ludziom w zwalczaniu różnego rodzaju problemów z zakresu kosmetyki i kosmetologii. Z uważnością i zaangażowaniem śledzi trendy branży Beauty.

Jej największą pasją jest makijaż i jego moc podkreślania naturalnego piękna, które drzemie w każdej kobiecie

W naszym Salonie specjalizuje się również w zabiegach pielęgnacyjnych z wykorzystaniem kwasów PCA umiejętnie łącząc techniki manualne z najnowocześniejszymi dobrodziejstwami technologii.  

T

!

Joanna Szychułda

Jest osobą pogodną i zawsze uśmiechniętą. Licencjonowana absolwentka kosmetologii z zamiłowaniem do stylizacji paznokci. W naszym Studio wykonuje stylizację rak i stóp oraz ich kompleksową pielęgnację. Stawia na rzetelność wykonania usługi, trwałość i estetykę.

Dąży do tego aby każdy manicure/pedicure był wykonany na najwyższym poziomie bo zawód który wykonuje to pasja a przyjemność tworzenia pięknych stylizacji i zadowolenie klientów to dla niej najlepsza nagroda i satysfakcja!

Dlatego z zainteresowaniem śledzi najnowsze trendy w świecie paznokci stale podnosząc swoje kwalifikacje poprzez profesjonalne szkolenia i kursy.

W swojej pracy kieruje się profesjonalnym i indywidualnym podejściem do każdego klienta.

.

BS BEAUTY STUDIO

+48 664 654 486 / +48 787 007 770

Adres email

info@bsbeautystudio.pl

Nasz adres

ul. Sikorskiego 14, 09-410 Płock