O nas

Salon Kosmetyczny BS BEAUTY STUDIO.PL powstał w 2017 r. z inicjatywy Pani Angeliki Bombalickiej, która posiada zamiłowanie do piękna, estetyki ciała i wykonywania swojej pracy z pasją.
Głównym celem stworzenia Salonu była chęć zaoferowania usług, dzięki którym wszystkie nasze Klientki mogłyby cieszyć się swoim własnym pięknem.
Personel Salonu Kosmetycznego BS BEAUTY STUDIO nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, dzięki profesjonalnym szkoleniom i zdobywaniu nowego doświadczenia aktualizuje swoją wiedzę wraz z nowymi trendami.

Innowacyjne urządzenia

By zapewnić naszym Klientom maksymalnie wysoki standard zabiegów pracujemy na innowacyjnych urządzeniach, a przy tym dbamy o Wasze bezpieczeństwo i higienę w salonie, używając nowoczesnych narzędzi, sterylizowanych w specjalistycznym autoklawie.

Jakość daje
pewność siebie

Wszystkie kobiety są piękne, a my pomagamy im tylko to piękno uwydatnić jeszcze bardziej. Pokazujemy nie tylko piękno twarzy, ale również styl i charakter osoby. Dzięki wykorzystywanym w naszym Studio kosmetykom renomowanych firm, Twój idealny makijaż będzie przede wszystkim trwały i utrzyma się przez wiele godzin.

BS BEAUTY STUDIO

+48 664 654 486

Adres email

info@bsbeautystudio.pl

Nasz adres

1 Maja 22, 87-630 Skępe