Maski

Popularne jednorazowe zabiegi kosmetyczne o szerokim zastosowaniu

Maski to bardzo popularne jednorazowe zabiegi kosmetyczne o szerokim zastosowaniu w intensywnej pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała. Zazwyczaj występują w formie gęstych cieczy lub pasty, które po nałożeniu tworzą twardą powłokę ściśle przylegającą do skóry. Pod nią zachodzą procesy oczyszczania i wygładzania ułatwiając wnikanie substancji odżywczych.
Stosowanie ich sprawia, że twoja skóra jest  odpowiednio odżywiona i nawilżona. Maski docierają do głębokich warstw skóry, dzięki temu młode komórki naskórka bogate są w wodę i mikroelementy. Regularnie stosowane pozwolą zachować piękny i młody wygląd twojej cery.

Oferta masek kosmetycznych jest bardzo szeroka ale podzielić ja możemy następująco:
– ze względu na rodzaj cery
– w zależności od efektu, jaki zamierzamy osiągnąć
– ze względu na postać, w jakiej są stosowane
– ze względu na miejsce stosowania
Maski kosmetyczne są bardzo skuteczne, jednak czasem mogą istnieć przeciwwskazania do ich stosowania. Takimi warunkami mogą być alergie, niezagojone blizny, poparzenia czy stany zapalne skóry. Powinno się więc właściwie je dobierać do potrzeb skóry oraz stosować zgodnie z zaleceniami, zazwyczaj nie częściej niż 1-2 razy w tygodniu.

etapy zabiegów

Demakijaż + maska + krem na wykończenie

 

Zabiegi które można łączyć

Bio Electro Peeling + Maska 
Demakijaż + peeling kosmetyczny + fale radiowe RF + maska + krem 
20 min Żelazko + Maska 
Vacupresura + Maska 

Piękny wygląd to nie tylko makijaż, a ten aby był olśniewający wymaga solidnego fundamentu, czym właśnie jest skóra twarzy. Skontaktuj się z Beauty Studio, a my dobierzemy odpowiedni rodzaj zabiegu do potrzeb Twojej skóry i pomożemy uzyskać Ci upragniony efekt zdrowej i pełnej blasku cery.

Poczuj się wyjątkowo i …

INSTYTUT PIĘKNA BEAUTY STUDIO

+48 660 752 437 / +48 787 007 770

Adres email

info@bsbeautystudio.pl

Nasz adres

ul. Sikorskiego 14, 09-410 Płock