Zabiegi bankietowe

Bezinwazyjne i bardzo skuteczne

Zabiegi bankietowe pozwalają zadbać o urodę w błyskawicznym tempie, są bezinwazyjne i bardzo skuteczne. Efektów można spodziewać się od razu po wyjściu z gabinetu i stają się ratunkiem, kiedy nie mamy czasu na skomplikowane „upiększanie”, ale zależy nam na natychmiastowej poprawie naszego wyglądu. Są nieinwazyjne i bezpieczne dla skóry. Nie powodują zaczerwienienia ani opuchlizny, dlatego można je wykonywać nawet w ostatniej chwili. Najczęściej wykonywane są przed ważnymi uroczystościami:  ślubem, Sylwestrem, ważną imprezą firmową lub rodzinną – stąd ich nazwa.

Zabiegi bankietowe są szczególnie przydatne dla osób, które nie mają czasu na regularną pielęgnację, żyją w stresie, a ich skóra jest szara, matowa, sucha i zmęczona. Maja działanie nawilżające, nadają skórze blasku, usuwają oznaki zmęczenia i stresu, a nawet redukują cienie pod oczami i zmarszczki.

Zabiegi te składają się z regenerujących, nawilżających maseczek, masaży twarzy i oczyszczających peelingów. Po ich wykonaniu nakłada się na skórę specjalny krem lub serum, które jeszcze bardziej polepsza efekt zabiegu. Dzięki takiej kompleksowej terapii twarz jest przygotowana do nałożenia wieczorowego makijażu.

Sam zabieg trwa ok. 30-40 min i należy go przeprowadzić na dzień lub dwa przed planowanym wydarzeniem.

Makijaż do zabiegów bankietowych – w regularnej cenie w/g cennika.

CENNIK ZABIEGÓW

Bio Electro Peeling +Ampułka + Maska + Krem na wykończenie na twarz 
Twarz + szyja + dekolt za dodatkową opłatą. 

Zabiegi oraz kosmetyki są dostosowywane po konsultacji z kosmetyczką i analizie stanu skóry. 

Piękny wygląd to nie tylko makijaż, a ten aby był olśniewający wymaga solidnego fundamentu, czym właśnie jest skóra twarzy. Skontaktuj się z Beauty Studio, a my dobierzemy odpowiedni rodzaj zabiegu do potrzeb Twojej skóry i pomożemy uzyskać Ci upragniony efekt zdrowej i pełnej blasku cery.

Poczuj się wyjątkowo i …

INSTYTUT PIĘKNA BEAUTY STUDIO

+48 660 752 437 / +48 787 007 770

Adres email

info@bsbeautystudio.pl

Nasz adres

ul. Sikorskiego 14, 09-410 Płock