Zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp

Zabiegi na dłonie i stopy są bardzo ważne dla urody. Pozwalają zadbać o te części ciała, które łatwo i często eksponujemy. Są naszą wizytówką a ich wygląd często świadczy o naszej higienie osobistej, wieku czy rodzaju wykonywanej pracy. Dzięki naszej dokładności, skrupulatności i zaangażowaniu wykonujemy zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp sprawnie, dokładnie i w miłej atmosferze. Priorytetem w naszym Salonie jest także odpowiedni poziom higieny wykonywanych zabiegów. Posiadamy autoklaw, a wszystkie używane podczas zabiegów narzędzia są sterylizowane. Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp mające na celu nawilżenie, wzmocnienie i regenerację płytki paznokciowej. Wykonujemy profesjonalny manicure i pedicure zarówno na co dzień jak i wyjątkowe okazje.
Przeciwwskazaniem do stosowania zabiegów jest grzybica, drożdżyca i stany infekcyjne dłoni i stóp.

Manicure klasyczny

Manicure to zabieg pielęgnacyjny polegający na wymoczeniu w odpowiedniej kąpieli skórek i paznokci, nałożeniu peelingu na dłonie, a następnie wypolerowaniu, skróceniu i opiłowaniu płytki paznokciowej nadając pożądanego kształtu. Po dokładnym zamknięciu łusek paznokcia oraz usunięciu skórek odkażamy i odtłuszczamy paznokcie nakładając lakier lub odżywkę. Na koniec wmasowujemy odpowiedni odżywczo-nawilżajacy preparat. Manicure stosowany systematycznie znacznie poprawia wygląd dłoni i paznokci. Można go wykonywać nawet raz w tygodniu.

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy polega na wypolerowaniu, skróceniu i opiłowaniu płytki paznokciowej nadając pożądanego kształtu. Po dokładnym zamknięciu łusek paznokcia oraz usunięciu skórek odkażamy, odtłuszczamy i osuszamy paznokcie. Na zakończenie paznokcie malowane są specjalnym lakierem od renomowanych firm, który łączy w sobie wszystkie najlepsze właściwości lakierów do paznokci (łatwość nakładania, nasycony kolor i jego szeroką gamę, wysoki połysk i długotrwały efekt). Manicure hybrydowy sprawia, że dłonie są zadbane, a paznokcie poza walorami estetycznymi stają się odżywione i twardsze. Powłoka lakieru hybrydowego nie odpryskuje jak zwykły lakier, jest odporna na urazy i posiada długotrwały efekt nawet od 2 do 4 tygodni.

Manicure japoński

Manicure japoński to zabieg polegający na wmasowaniu w naturalną płytkę paznokcia odżywczej pasty z witaminami i minerałami, oraz naniesieniu na nią warstwy specjalnego pudru. W skład preparatów wchodzą naturalne składniki takie jak: pyłek pszczeli, witamina A i E, krzemionka z Morza Japońskiego. Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja oraz wzmocnienie łamliwych i rozdwajających się paznokci. Efekt zabiegu widać natychmiast – paznokcie są niezwykle gładkie a wysoki naturalny połysk utrzymuje się na płytce paznokcia ok. 2 tygodni. Po zabiegu nie powinno się malować paznokci przez 4-5 dni, ponieważ płytka jest zbyt mocno natłuszczona. Aby uzyskać trwałe efekty, manicure japoński należy powtarzać co 2-3 tygodnie celu uzupełnienia dobroczynnych składników.

Przedłużanie paznokci dłoni akrylem

Przedłużanie paznokci akrylem jest szczególnie polecane osobom, które mają delikatne i łamliwe paznokcie. Jest to również skuteczna metoda na zapuszczanie paznokci, ponieważ naturalna płytka odrasta swobodnie pod akrylem. Można dzięki temu zregenerować paznokcie po długim obgryzaniu lub zniszczeniu. Ta metoda stylizacji paznokci jest bezpieczna, jeśli jest prawidłowo wykonana nie uszkadza niepotrzebnie warstw paznokcia i daje naturalny wygląd. Tak jak w przypadku klasycznego manicure płytka musi być wygładzona, zmatowiona, odtłuszczona bezkwasową lub kwasową bazą i wysuszona. Na początku usuwa się skórki, skraca paznokcie do długości palca i przylepia formę o wybranym wcześniej modelu, która pomaga stworzyć właściwy kształt paznokcia. Po nałożeniu odpowiedniej ilości żelu i utwardzeniu go pod lampa UV przechodzi się do piłowania i czyszczenia stworzonej płytki. Nadaje się jej odpowiedni zarys, spiłowuje niepotrzebną ilość żelu. Końcowy etap to malowanie paznokci. Paznokcie akrylowe są wytrzymałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne, a trwałość żelu to nawet do 4 tygodni.

Przedłużanie paznokci dłoni akryl-o-żelem

Przedłużanie paznokci tą metoda wygląda podobnie jak w przypadku akrylu, a rożni się jedynie zastosowaniem Akryl-O-Żelu. Ten wyjątkowy produkt jest ultra lekki na paznokciach, nie piecze podczas utwardzania w lampie i nie posiada nieprzyjemnego zapachu podczas przedłużania. Jest delikatny w połączeniu z siłą akrylu a podczas przygotowywania stylizacji nie ma unoszącego się pyłu.

Pedicure klasyczny i hybrydowy

Pedicure jest pielęgnacyjnym zabiegiem kosmetycznym, któremu poddawane są stopy. Stopy przygotowujemy do zabiegu poprzez odświeżającą kąpiel z soli zapachowych zmiękczających skórę, następnie wykonujemy peeling i złuszczamy zgrubiały naskórek. Oczyszczamy i nadajemy odpowiedni kształt paznokciom oraz usuwamy skórki. Na koniec zabiegu nakładamy nawilżająco-pielęgnacyjny krem, który pozwoli nam dłużej zachować uczucie świeżości i odprężenia. Na życzenie klienta malujemy paznokcie lakierem klasycznym lub hybrydowym w wybranym kolorze. Systematycznie stosowany Pedicure, znacznie poprawia wygląd stóp i paznokci. Można go stosować nawet raz w tygodniu.

CENNIK ZABIEGÓW PIELĘGNACYJNYCH DŁONI I STÓP

Zabiegi pielęgnacyjne dłoni
 • Manicure klasyczny ( bez malowania ) – 40,00 zł.
 • Manicure hybrydowy – 70,00 zł.
 • Manicure hybrydowy z bazą wzmacniającą – 80,00 zł.
 • Manicure hybrydowy + French – 90,00 zł.
 • Przedłużenie paznokci metodą Akryl-O-Żel/Żel + lakier hybrydowy – 140,00 zł.
 • Przedłużenie + hybryda French – 160,00 zł.
 • Uzupełnienie Akryl-O-Żel/Żel + pomalowanie lakierem hybrydowym – 90,00 zł.
 • Uzupełnienie + French – 100,00 zł
 • Manicure japoński – 50,00 zł.
 • Manicure kosmetyczny męski – 40,00 zł.
 • Usunięcie hybrydy – 15,00 zł.
 • Usuniecie hybrydy i żelu – 40,00 zł.
 • Korekta 1 paznokcia – 15,00 zł
 • Zdobienie – cekiny, efekty, ręcznie malowane wzory  – 20,00 zł.
Zabiegi pielęgnacyjne stóp
 • Malowanie hybrydą stóp – 80,00 zł.
 • Pedicure Spa klasyczny – 80,00 zł.
 • Pedicure Spa + French – 150,00 zł.
 • Pedicure Spa + lakier hybrydowy – 130,00 zł.
 • Pedicure Spa + przedłużenie +lakier hybrydowy – 170,00 zł.
 • Pedicure klasyczny męski 80,00 zł.
 • Zdobienie – french, cekiny, efekty, ręcznie malowane wzory  – 20,00 zł.

Nasze zabiegi manicure i pedicure w salonie kosmetycznym to chwila odprężenia i piękny efekt, jaki tylko zamarzysz. Zadbamy o dłonie i stopy zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

Zadbaj o swój wizerunek i …

BS BEAUTY STUDIO

+48 664 654 486 / +48 787 007 770

Adres email

info@bsbeautystudio.pl

Nasz adres

ul. Sikorskiego 14, 09-410 Płock